Darmowa pożyczka do 1500zł na 30 dni od ViaSMS

Jeżeli jesteś w sytuacji, w której potrzebujesz pilnie pieniędzy, ale nie masz od kogo pożyczyć, rodzina nie pomoże, a w banku nie możesz liczyć na kredyt – warto rozważyć inną formę finansowania swoich planów. Warto skorzystać z szybkiej pożyczki pozabankowej, która jest udzielana bez wychodzenia z domu. Pieniądze pożyczysz szybko – możesz mieć przelew nawet w ciągu piętnastu minut na koncie. Jedną z takich firm udzielających szybkich pożyczek pozabankowych jest ViaSMS.

Ile mogę pożyczyć?

ViaSMS oferuje pożyczki chwilówki w kwocie od 100zł do 4000zł na okres do 30 dni. Za pierwszym razem pożyczka może wynieść maksymalnie 1500zł, po siedmiu dniach od spłaty poprzedniej pożyczki limit wzrasta do 2000zł, kolejno 2500zł, a czwarta pożyczka może wynieść nawet 4000zł. Jednak jako nowy klient możesz pożyczyć do 1500zł na maksymalnie okres jednego miesiąca. Firma ViaSMS przygotowała ofertę pierwszej pożyczki za darmo, oznacza to, że oddasz dokładnie tyle ile pożyczyłeś, bez kosztów i prowizji. Pamiętaj jednak o terminowej spłacie pożyczki.

Jaki są wymagania?

Nie potrzebne są żadne zaświadczenia i dokumenty, wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadać telefon komórkowy, spisać dane z dowodu osobistego i mieć konto w polskim banku z którego dokonasz przelewu weryfikacyjnego (możesz także skorzystać z automatycznej weryfikacji konta poprzez Instantor). Po wykonaniu weryfikacji otrzymasz jeszcze tego samego dnia decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna otrzymasz błyskawicznie pieniądze na swoje konto.

Więcej informacji na https://creditnow.pl/chwilowki/via-sms/